

Riff Club el Carmen
Spokojnie, po carmeńsku — dla sąsiedzkiej społeczności
Stowarzyszenie
Zajawka
Riff Club el Carmen to stowarzyszenie konopne w València, położone przy Calle de Salvador Giner w dzielnicy Carmen. Lokalizacja znajduje się w jednej z najbardziej klimatycznych, centralnych części miasta, o lokalnym, kameralnym charakterze.
Okolica i położenie
Riff Club el Carmen mieści się w València pod adresem , w historycznym sercu miasta. Adres sprawia, że stowarzyszenie jest w zasięgu starych uliczek, które nadają tej części València żywy, lecz nieśpieszny charakter.
Ponieważ klub znajduje się w centralnej części València, to wygodny punkt, jeśli już przebywasz w pobliżu miejskiego rdzenia. Okolica jest znana z wąskich uliczek, codziennego, lokalnego ruchu oraz mieszanki funkcji mieszkalnych i niezależnej, centrum-miejskiej energii.
Członkostwo / jak to działa
To stowarzyszenie dla osób dorosłych w wieku 21 lat i więcej. Jeśli szukasz bardziej lokalnego, członkowskiego miejsca, Riff Club el Carmen oferuje prosty punkt kontaktowy zamiast wystawnej, reprezentacyjnej witryny sklepowej.
- Odwiedź nas:
- Skontaktuj się:
Informacje praktyczne
Jeśli chcesz się skontaktować przed wizytą, klub udostępnia adres e-mail:
- E-mail:
Możesz też znaleźć ten klub w mediach społecznościowych:
Warto wiedzieć
- Minimalny wiek: 21
- Miasto: València
- Kraj: Hiszpania
Riff Club el Carmen odpowiada osobom, które wolą proste, sąsiedzkie stowarzyszenie w centrum València, z lokalizacją łatwą do odnalezienia i zapamiętania.
Co członkowie tu znajdą
Godziny otwarcia
| Poniedziałek | 09:00 - 17:00 |
| Wtorek | 09:00 - 17:00 |
| Środa | 09:00 - 17:00 |
| Czwartek | 09:00 - 17:00 |
| Piątek | 09:00 - 17:00 |
| Sobota | 09:00 - 17:00 |
| Niedziela | 09:00 - 17:00 |
Jak dołączyć
Najszybszy sposób na wszystkie szczegóły — bez czekania, bez wymiany wiadomości tam i z powrotem.
Zdobądź teraz swój pass FastTrack
Kliknij poniżej, aby wybrać swój FastTrack — tylko ten klub, pakiet albo całą wyspę. Do odblokowania zostały sekundy.
Odblokuj ten klub
FastTrack odblokowuje ten klub od razu. Twój pass zapisuje się na twoim darmowym koncie i przychodzi e-mailem jako bilet — gotowy, kiedy tylko zechcesz.
Poznaj wszystkie szczegóły
Jeden e-mail z dokładną lokalizacją klubu, dojazdem, regulaminem i kontaktem — i odblokowuje się każdy zablokowany szczegół na tej stronie. Będziesz dokładnie wiedzieć, czego się spodziewać.
Skontaktuj się w pełni przygotowany
Klub jest wcześniej poinformowany o twoim przyjściu, a ty znasz już zasady, trasę i to, jak wszystko działa — dzięki temu pierwszy kontakt jest płynny i pewny.
Jako posiadacz FastTracka możesz stąd wysłać prośbę o członkostwo bezpośrednio do klubu.
Dostępne tylko wtedy, gdy właściciel klubu włączył tę funkcję.
Jako posiadacz FastTracka możesz stąd wysłać prośbę o członkostwo bezpośrednio do klubu.
Dostępne tylko wtedy, gdy właściciel klubu włączył tę funkcję.
Masz już pakiet FastTrack z bezpłatnym odblokowaniem dla tego klubu.
Twój pass na całą wyspę odblokowuje dowolny klub, kiedy tylko chcesz — bez limitu.
Masz FastTrack Pass, który nie został jeszcze przypisany do klubu.
Znajdź Riff Club el Carmen
Co mówią członkowie
Jeszcze brak recenzji
Bądź pierwszą osobą, która podzieli się swoim doświadczeniem z tym klubem.
Kluby w pobliżu
- Zaktualizowano

El Parque
Otwiera o 11:00≈ 0.6 km od Riff Club el CarmenValencia - Zaktualizowano

Vegas
Otwiera o 11:00≈ 0.8 km od Riff Club el CarmenValència 
Mary Jane Social Club
Otwiera o 11:00≈ 1.0 km od Riff Club el CarmenValència, Valencia- Zaktualizowano

La Barracana
Otwiera o 16:00≈ 1.8 km od Riff Club el CarmenValencia - Zaktualizowano

Alice
Otwiera o 13:00≈ 1.8 km od Riff Club el CarmenValència, Valencia 
Hades VIP Club
Teraz otwarte≈ 2.0 km od Riff Club el CarmenValencia

