

Duli Club
Benimamet‑ritmes in Valencia
De vereniging
Cannabis Social Club (asociación cannábica) Valencia in het westen van de stad
Duli Club is een Cannabis Social Club (asociación cannábica) in València, gelegen in het westelijke deel van de gemeente en verbonden met de plaats Benimamet in de 4603x‑postcode. Dat maakt het een duidelijk op Valencia gebaseerde ledenvereniging, met een lokaal profiel dat gevormd wordt door de schaal van een grote stad en het bredere ritme van de gemeente Valencia.
Als een Cannabis Social Club (asociación cannábica) Spanje‑vermelding valt Duli Club binnen Valencia en bedient het een omgeving die duidelijk stedelijk aanvoelt maar lokaal verankerd is. De verwijzing naar Benimamet geeft de vereniging een preciezer geografisch gezicht dan een eenvoudige stadsvermelding, wat nuttig is voor bezoekers die op zoek zijn naar een buurtgevoel à la Barcelona zonder de context van València te verlaten.
Benimamet en het 46035‑gebied rond Duli Club
De duidelijkste lokale aanduiding voor Duli Club is Benimamet, een plaats in het westelijke deel van València. Die ligging is van betekenis: ze plaatst de vereniging buiten het meest generieke stadscentrumkader en geeft het een sterkere buurtidentiteit binnen de gemeente Valencia.
De postcode 46035 en de ruimere 4603x‑postcodezone versterken hetzelfde gevoel van plaats. Voor een Cannabis Social Club (asociación cannábica) Valencia‑vermelding zijn dit het soort details die de vermelding verankerd en specifiek doen aanvoelen in plaats van verwisselbaar.
In een grote stad als València zegt buurtcontext vaak meer dan alleen een pinnetje op de kaart. Hier zijn de Benimamet‑vermelding en de westelijke gemeentelijke ligging de bepalende geografische signalen rond Duli Club.
Lidmaatschap bij deze CSC in València
Duli Club werkt als een particuliere non‑profitvereniging en ledenvereniging, waarbij toelating wordt geregeld naar eigen inzicht van de vereniging. Voor een CSC in València betekent dat dat de nadruk ligt op een besloten clubstructuur in plaats van een publiek toegankelijk horecamodel.
Als u Cannabis Social Club (asociación cannábica)‑opties in Valencia vergelijkt, moet deze vereniging in datzelfde feitelijke kader worden begrepen: privé, alleen voor leden, en lokaal geworteld in de westelijke kant van de gemeente Valencia. Er wordt geen publieke toegangsfunctie gesuggereerd.
Praktische informatie voor Duli Club in València
Duli Club is verbonden aan València, Valencia, Spanje, en bevindt zich in de Benimamet‑wijk van de westelijke gemeente, binnen de 4603x‑postcodezone en de postale regio 46035.
Voor praktische contactgegevens kunt u de beschikbare kanalen van de vereniging gebruiken:
- Adres:
- Telefoon:
Als er social‑media‑profielen beschikbaar zijn, kunt u de vereniging ook online vinden:
Veelgestelde vragen over deze Cannabis Social Club in València
Waar is Duli Club gevestigd?
Het bevindt zich in València, in de plaats Benimamet, aan de westzijde van de gemeente en binnen de 4603x‑postcodezone.
Wat voor soort vereniging is het?
Duli Club is een Cannabis Social Club (asociación cannábica), ook omschreven als een particuliere non‑profitvereniging en alleen voor leden.
In welke regio ligt het?
Het ligt in Valencia, Spanje.
Is de precieze buurtinformatie bekend?
De geverifieerde geografische signalen wijzen op Benimamet, wat de helderste lokale aanduiding is die voor deze vermelding beschikbaar is.
Wanneer we open zijn
| Maandag | 14:30 - 20:30 |
| Dinsdag | 14:30 - 20:30 |
| Woensdag | 14:30 - 20:30 |
| Donderdag | 14:30 - 20:30 |
| Vrijdag | 14:30 - 20:30 |
| Zaterdag | 14:30 - 20:30 |
| Zondag | Gesloten |
Hoe lid worden
De snelste manier om alle details te krijgen — geen wachten, geen heen-en-weer.
Haal nu je FastTrack-pas
Tik hieronder om je FastTrack te kiezen — alleen deze club, een bundel of het hele eiland. Je bent seconden verwijderd van ontgrendelen.
Ontgrendel deze club
FastTrack ontgrendelt deze club meteen. Je pas wordt opgeslagen in je gratis account en komt per e-mail als ticket — klaar wanneer jij dat bent.
Krijg alle details
Eén e-mail met de exacte locatie van de club, de route, de huisregels en het contact — en elk vergrendeld detail op deze pagina gaat open. Je weet precies wat je kunt verwachten.
Neem contact op, volledig voorbereid
De club is vooraf op de hoogte van je komst en jij kent de regels, de route en hoe het werkt al — zo verloopt het eerste contact soepel en zelfverzekerd.
Als FastTrack-houder kun je hier direct een lidmaatschapsverzoek naar de club sturen.
Alleen beschikbaar als de clubeigenaar deze functie heeft ingeschakeld.
Als FastTrack-houder kun je hier direct een lidmaatschapsverzoek naar de club sturen.
Alleen beschikbaar als de clubeigenaar deze functie heeft ingeschakeld.
Je hebt al een FastTrack-bundel met een gratis ontgrendeling voor deze club.
Je eilandpas ontgrendelt elke club, altijd — zonder limiet.
Je hebt een FastTrack Pass die nog niet aan een club is toegewezen.
Duli Club vinden
Wat leden zeggen
Nog geen beoordelingen
Wees de eerste die zijn ervaring met deze club deelt.
Clubs in de buurt
- Bijgewerkt

Alice
Opent om 11:00≈ 1.1 km vanaf Duli ClubValència, Valencia - Bijgewerkt

La Barracana
Opent om 16:00≈ 1.5 km vanaf Duli ClubValencia - Bijgewerkt

Vegas
Opent om 11:00≈ 1.7 km vanaf Duli ClubValència 
Mary Jane Social Club
Opent om 11:00≈ 1.9 km vanaf Duli ClubValència, Valencia
Riff Club el Carmen
Opent om 09:00≈ 2.3 km vanaf Duli ClubValència
Next Level
Opent om 09:00≈ 2.9 km vanaf Duli ClubValència, Valencia















